Pazar, Mayıs 22, 2022
Ana SayfaSporFutbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig’de 37. hafta maçları yapılacak.

Spor Toto 1. Lig’de 37. hafta maçlarının hepsi yarın saat 16.00’da başlamış olacak.

TFF 2. Lig’de play-off çeyrek final rövanş, TFF 3. Lig 1, 2 ve 3. Topluluk’ta play-off yarı final, Turkcell Hanım Süper Ligi’nde de play-off ve play-out maçları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan meydana getirilen izaha bakılırsa ustalaşmış liglerde haftanın programı şu şekilde:

Spor Toto Süper Lig

Yarın

19.00 Yukatel Kayserispor-Öznur Kablo Taze Malatyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Özgü)

15 Mayıs Pazar

16.00 Göztepe-Beşiktaş (Gürsel Aksel)

16.00 Trabzonspor-Altay (Mustafa Kemal Atatürk Olimpiyat)

19.00 İttifak Tüm ortaklık Konyaspor-Atakaş Hatayspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

19.00 Kasımpaşa-Fraport TAV Antalyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 GZT Giresunspor-Medipol Başakşehir (Çotanak)

19.00 Aytemiz Alanyaspor-Gaziantep FK (Bahçeşehir Mektepleri)

19.00 Fenerbahçe-VavaCars Fatih Karagümrük (Ülker)

16 Mayıs Pazartesi

20.00 Çaykur Rizespor-Demir Topluluk Sivasspor (Çaykur Didi)

20.00 Galatasaray-Adana Demirspor (Nef)

Spor Toto 1. Lig

MKE Ankaragücü-Beypiliç Boluspor (Eryaman)

Bolluk Sigorta Ümraniyespor-Altaş Denizlispor (Ümraniye Belediye)

Altınordu-Balıkesirspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

Manisa FK-Tuzlaspor (Mümin Özkasap)

Eyüpspor-Kocaelispor (Eyüp)

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Keçiörengücü (Kazım Karabekir)

Yılport Samsunspor-İstanbulspor (Taze 19 Mayıs)

NasaDoge Menemenspor-Gençlerbirliği (Menemen)

Royal Hastanesi Bandırmaspor-Bursaspor (17 Eylül)

TFF 2. Lig

Kırmızı Topluluk:

16 Mayıs Pazartesi

15.30 1461 Trabzon-An Zentrum Bayburt Hususi İdare (Ortahisar Yavuz Selim)

16.00 Bodrumspor-Sivas Belediyespor (Bodrum İlçe)

Beyaz Topluluk:

16 Mayıs Mayıs Pazartesi

20.00 Amed Sportif Faaliyetler-Tarsus İdman Vatanı (Diyarbakır)

20.00 Teco Karacabey Belediyespor-Isparta 32 (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

TFF 3. Lig

1. Topluluk

17 Mayıs Salı

16.00 Belediye Kütahyaspor-Artvin Hopaspor (Dumlupınar)

16.00 Bursa Yıldırımspor-Arnavutköy Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

2. Topluluk:

Bugün

16.00 68 Aksaray Belediyespor-Alagöz Tüm ortaklık Iğdır FK (Dağılgan)

20.00 52 Orduspor-İskenderunspor (Taze Ordu)

18 Mayıs Çarşamba

15.30 Alagöz Tüm ortaklık Iğdır FK-68 Aksaray Belediyespor (Iğdır Kent)

16.00 İskenderunspor-52 Orduspor (İskenderun 5 Temmuz)

3. Topluluk:

17 Mayıs Salı

20.00 Fethiyespor-Yeşilyurt D.Ç Ofspor (Fethiye İlçe)

20.00 İçel İdmanyurdu-Orduspor 1967 (Mersin)

Turkcell Hanım Futbol Süper Ligi

Play-off:

Yarın

12.00 Hakkarigücü-Fenerbahçe (Merzan Kent)

16.00 Bitexen 1207 Antalyaspor-ALG Spor (Zeytinköy)

15 Mayıs Pazar

12.00 Konak Belediyespor-Beşiktaş Vodafone (Mustafa Kemal Atatürk Stadı 1 Nolu Yan Saha)

14.00 Fatih Vatanspor-Wulfz Fatih Karagümrük (Fatih Mimar Sinan)

Play-out:

15 Mayıs Pazar

12.00 İlkadım Belediye Yabancılar Pazarspor-Altay (Millet Bahçesi 19 Mayıs Yapay Çim Saha)

14.00 Kireçburnu-Bitexen Sivasspor (Çayırbaşı)

14.00 Kocaeli Hanımefendi FK-Dudullu (Mehmet Ali Kağıtçı)

14.00 Yukatel Kayseri-Hatayspor (Vali Nihat Canbolat Sümer 2 Nolu Saha)


BENZER HABERLER

Futbol ...

Futbol ...

Futbol ...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GÜNDEM

Futbol ...

Futbol ...

SON YORUMLAR